piece
 
fusing
 
formy
 
przyslony
 
kominki
 

Witamy na naszej stronie

Wiodącą działalnością naszej firmy jest budowa i remonty szerokiej gamy pieców ceramicznych do wytopu i obróbki szkła. Wieloletnie doświadczenie (25 lat pracy w Krośnieńskich Hutach Szkła) oraz profesjonalna wiedza w tej dziedzinie pozwala nam realizować zamówienia zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Kominki szamotowe tzw. „ciepłe kominki” znajdują się również w ofercie naszej Pracowni. Wykonane są z materiału szamotowego z komorą akumulacyjną w czopuchu pieca jeszcze długo po wypaleniu drewna promieniują swoim ciepłem.

Specjalnością naszej Pracowni są także przysłony i kształtki szamotowe, które stosowane w agregatach szklarskich poprawiają ekonomikę ich pracy. Nabyte doświadczenie przy budowach i remontach pieców do wytopu i obróbki szkła pozwoliło nam na podjęcie się wykonawstwa elektrycznych pieców oporowych. Wykorzystuje się je do wypalania dekoracji na szkle jak również w technologii fusing – kształtowania i zdobienia szkła płaskiego. Wykonane z nowoczesnych materiałów izolacyjnych i z pełną automatyka czynią je wysoce efektywnymi oraz niezawodnymi w nowatorskiej technologii fusingu.

Dla pasjonatów tej bardzo atrakcyjnej metody zdobienia i kształtowania szkła oferujemy formy ceramiczne.

Umywalki szklane, listwy, dekory, patery, świeczniki, czy gięte szkło do mebli i drzwi, to również niektóre wyroby z naszej Pracowni.

Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt mieszczący się w zakresie naszej działalności, z uwzględnieniem Państwa pomysłów i upodobań.

Pracownia Szkła i Ceramiki " ZAJDEL"

Bogdan Zajdel

ul. Białobrzeska 90

38-400 Krosno

tel. kom. 600 28 33 09

Kontakt

Pracownia Szkła i Ceramiki "Zajdel"

Białobrzeska 90

38-400 Krosno

Tel. 600 28 33 09

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.